Landelijk Atelierweekend

Conny Franssen, Daan van den Enden en Jos Smeets gaan samen los in het BKV-atelier 24 en 25 juni .
Henny Herps Joseph van den Enden in het weekend van 11 en 12 november. 

In het atelier van de Bergeijkse kunstenaars vereniging kun je 3 leden aan het werk zien:

Jos Smeets
Als Jos met materialen zijn atelier in gaat, is niet te voorspellen waar hij mee naar buiten komt. Hij combineert, componeert en assembleert tot zijn voorwerp een hele andere vorm krijgt. Vervreemding, relativering en humor zijn terugkerende ingrediënten. Kunst met de hoofdletter K van Knipoog.

Daan van den Enden
Daan schildert, maar houdt zich ook bezig met  etsen en linoleumdruk. Hij vertelt hierover en laat je zien hoe dit werkt. Maar je kunt ook zelf de techniek gaan ervaren. Er komt heel wat bij kijken! 

Conny Franssen / Qeimoy
Maak kennis met Conny’s schilderkunst. Van kleurrijk en abstract tot verstild en fotorealistisch. Vanuit heel verschillende benaderingen:beweeglijk aan de schilders-ezel, of geconcentreerd aan tafel.  Locatie

Dr. Rauppstraat 37
5571CD Bergeijk

Geef een reactie