Cursus Schilderen

Korte cursus ‘Schilderen vanuit gevoel’ in Bergeijk

Leer vrij schilderen zonder prestatiedruk

In oktober kun je in Bergeijk deelnemen aan een korte cursus ‘Schilderen vanuit gevoel’. De cursus bestaat uit 3 lessen waarin kunstenares Conny Franssen van Qeimoy je de basisbeginselen leert van intuïtief schilderen. Van het ontdekken van je voorkeursstijl tot het leren kennen van verschillende ingrediënten om een kleurrijk en eigen werk te maken. De cursus vindt plaats in het lokaal van de Bergeijkse Kunstenaars Vereniging, Dr. Rauppstraat 37 in Bergeijk.
Schilder ervaring is niet nodig. Leeftijd vanaf 18 jaar.

Er is keus uit 2 groepen: 1 op dinsdagavond en 1 op vrijdagmiddag. Bij voldoende aanmeldingen (minimaal 4 per groep, maximaal 5) vindt de cursus plaats op de volgende data:

·        dinsdagavond 1930 – 2200u op 3, 10 en 17 okt

·        vrijdagmiddag 1330 – 1600u op 6, 13 en 20 okt

Meer informatie over de kunstenares, de cursus, kosten en aanmelden: www.Qeimoy.com

Geef een reactie